Nowy Sącz, Małopolskie

Opiekunka dla Pani Christel, 67 lat, 90 kg. 168 cm, 1000-1100 e Start około 28,06,2016

Wrocław, Warszawa, Lublin, Szczecin, Rzeszów

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejscowość: 75015 Bretten, Niemcy

Dolegliwości:
&#8226; Porusza się przy rollatorze
&#8226; inkontynencja
&#8226; lekka demencja

Dodatkowe informacje : Pani mieszka sama na 2 piętrze w budynku gdzie nie ma windy, jednak nie wychodzi ona na dwór. Większość czasu spędza w łóżku, w chwili obecnej jest w szpitalu, opiekunka pierwszy dzień będzie sama aby przygotować mieszkanie na powrót podopiecznej.

Obowiązki:
&#8226; pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
&#8226; pomoc przy kremowaniu
&#8226; pomoc przy jedzeniu
&#8226; pomoc przy kąpieli
&#8226; gotowanie
&#8226; sprzątanie
&#8226; robienie zakupów
&#8226; pranie i prasowanie
&#8226; motywowanie w miarę możliwości podopiecznych do aktywnego życia

Poszukujemy kandydatów :

&#8226; ze znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
&#8226; z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
&#8226; odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
&#8226; mile widziane referencje,i certyfikaty
&#8226; na tej ofercie opiekunka nie może palić papierosów

Na miejscu zapewniony jest:
&#8226; własny pokój
&#8226; internet

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; organizacja przejazdów opłacone przez fimę koszty transportu ,
&#8226; legalną formę zatrudnienia,
&#8226; ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych ,
&#8226; stały kontakt z koordynatorem,
&#8226; szybkie wyjazdy,
&#8226; dodatki oraz premie.
Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres e mail.bądź kontakt telefoniczny z konsultantem z Działu Rekrutacji. Pod numerem telefonu 508-442-256 lub 502-899-388

Prosimy o dołączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Czerwiec, 2016  12:06

Identyfikator: 585698

Wyświetleń: 1397