Nowy Sącz, Małopolskie

Opiekunka dla Pana Birgit, 77 lat, 69 kg. 170 cm, Stawka 1300e

Lubin, Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Lublin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejscowość: 76646 Bruchsal

Dolegliwości:

&#8226; demencja
&#8226; nadciśnienie

Dodatkowe informacje : Pan mieszka w domku z ogrodem wraz z żoną, która aktualnie się nim zajmuje, i potrzebuje pomocy do opieki.

Obowiązki:

&#8226; gotowanie
&#8226; mycie naczyń
&#8226; sprzątanie
&#8226; robienie zakupów
&#8226; pranie i prasowanie
&#8226; dbanie o ogród
&#8226; mycie okien
&#8226; motywowanie w miarę możliwości podopiecznych do aktywnego życia

Poszukujemy kandydatów :

&#8226; ze znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
&#8226; z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
&#8226; odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
&#8226; mile widziane referencje, i certyfikaty

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; organizacja przejazdów opłacone przez firmę koszty transportu ,
&#8226; legalną formę zatrudnienia,
&#8226; ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych ,
&#8226; stały kontakt z koordynatorem,
&#8226; szybkie wyjazdy,
&#8226; dodatki oraz premie.
Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres e-mail bądź kontakt telefoniczny z konsultantem z Działu Rekrutacji. Pod numerem telefonu 508-442-256.

Prosimy o dołączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Lipiec, 2016  15:22

Identyfikator: 586522

Wyświetleń: 1453