Nowy Sącz, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektromonter

Brzesko

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter (m/k)

Miejsce pracy: Polska , Europa, Świat
Nr ref.: EM/KRA/0316

Obowiązki:
- wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych na terenie Polski/Europy/świata.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie elektrotechniczne,
- minimum roczne doświadczenie w zawodzie elektromontera,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych,
- świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe,
- pełna dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje w Polsce i za granicą,
- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- wymóg konieczny - miejsce zamieszkania w promieniu 150 km od Brzeska.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
- ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży,
- bardzo dobre warunki finansowe,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji r.jaszczyk@trenkwalder.com.pl/.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
trenkwalder.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Marzec, 2016  11:23

Identyfikator: 578018

Wyświetleń: 1855