Nowy Sącz, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Ubezpieczeniowo- Inwestycyjny

Nowy Sącz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
&#61607; Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych
&#61607; Tworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych
&#61607; Budowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie

Wymagania:
&#61607; Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
&#61607; Minimum średnie wykształcenie
&#61607; Nastawienie na działanie, aktywność, przedsiębiorczość

Oferujemy:
&#61607; Atrakcyjny system wynagrodzenia
&#61607; Intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom
&#61607; Elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: rekrutacja.2015@****.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Listopad, 2015  18:55

Identyfikator: 568947

Wyświetleń: 3162